Solar water pump
Product description
| Water flow | 130L/h |
| Dimension | D18cm |
| Product color | Black |
| Main Materials | Epoxy resin,PCB |
| Product description | Environmentally friendly energy;No wiring required |
| Application of places | Aquarium |
| Power | 3W |
| Weight | 263g |
| Unit package qty | 1 set/color box |
| Outer package qty | 32 boxes/ctn |
Solar-powered, environmentally friendly and pollution-free, wire-free, making it more convenient to use;Can float on water surface, various nozzles can be replaced to create various water scenes;Quiet design;
Attributes
| EAN | 8719138061679 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Przepływ wody | 130L/h |
| Wymiary | D18cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał wykonania | Żywica epoksydowa i PCB |
| Maksymalna moc | 3W |










