Rgb dimmable aquarium light 4w








Product description
| Dimension | L40cm |
| Product color | Silver&Black |
| Light color | RGB |
| Main Materials | Metal, Plastic, Glass |
| Product description | 16 static colors;4 light changing modes;Convenient remote control |
| Application of places | Aquarium |
| Category | RGB light |
| Power | 4W |
| For | Aquarium |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | Fifty pcs/ctn |
16 static colors 4 light changing modes Convenient remote control
Attributes
| EAN | 8719138182015 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Oświetlenie RGB | |
| Wymiary | L40cm |
| Kolor produktu | Srebrny&czarny |
| Kolor światła | RGB |
| Materiał wykonania | Metal, plastik, szkło |
| kategoria | Oświetlenie RGB |
| Maksymalna moc | 4W |
| Dla | Akwarium |
