Led aquarium light 6w





Product description
| Dimension | L23cm |
| Product color | White&Silver |
| Light color | White |
| Main Materials | Metal, Plastic, Glass |
| Product description | Natural light;High transmittance;Meet plant illumination needs |
| Application of places | Aquarium |
| Category | LED lights |
| Model | Clamp lamp |
| Power | 6W |
| For | Aquarium |
| Ingredient | 40% Metal, 30% Plastic, 30% Glass |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | Fifty pcs/ctn |
Natural light High transmittance Meet plant illumination needs
Attributes
| EAN | 8719138181971 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Oświetlenie LED | |
| Wymiary | L23cm |
| Kolor produktu | Biały&srebrny |
| Kolor światła | Biały |
| Materiał wykonania | Metal, plastik, szkło |
| kategoria | Oświetlenie LED |
| Maksymalna moc | 6W |
| Dla | Akwarium |
| Składnik | 40% metal, 30% plastik, 30% szkło |


