| Dimension | L4.7*W3.1*H1.5cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | ABS, Metal buckle |
| Product description | Super bright;Replaceable battery;Can be used for 60-120 hours;3 Flash modes: Steady glowing, fast flashing and slow flashing;With a sticker to fill in pet information |
| The battery type | LR44 |
| The battery type | Zinc-manganese dioxide disposable batteries |
| Power | 0.1W |
| Weight | 0.013kg |
| Unit package qty | 1 pc/blister card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 216 pcs/ctn |
Super bright Replaceable battery Can be used for 60-120 hours 3 Flash modes: Steady glowing, fast flashing and slow flashing With a sticker to fill in pet information