Sport harness





Product is available
Availability at headquarters
112 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001444 |
| EAN | 8719138042623 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | S |
| Dimension | Neck 30-45*Chest 30-65cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | polyester |
| Product description | Harness;Single color;Mesh fabric |
| Chest circumference | 30-65cm |
| Neck around | 30-45cm |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 6 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 96 pcs/ctn |
Mesh fabric, good breathability;Wear comfortable;Anti-collision
Attributes
| EAN | 8719138042623 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | Neck 30-45*Chest 30-65cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 30-65cm |
| Szyi w okolicy: | 30-45cm |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
112 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
