Knitted front vest dog harness
Product description
| Size | S |
| Dimension | Neck 43-50*Chest 45-60cm |
| Product color | 4 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | PU,polyester |
| Product description | Harness;Leopard print;Mesh fabric |
| Chest circumference | 45-60cm |
| Neck around | 43-50cm |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 96 pcs/ctn |
Mesh fabric, good breathability;Wear comfortable;Anti-collision
Attributes
| EAN | 8719138043033 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | Neck 43-50*Chest 45-60cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 4 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | PU,poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 45-60cm |
| Szyi w okolicy: | 43-50cm |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |









