Staple Food for Adult Birds(Sunflower seeds)
Product description
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 350g |
| For | Bird |
| Main Materials | Sunflower seed |
| Product description | 100% Whole grain;100% Additive free |
| Shelf life | 18 months |
| Ingredient | 28.7g Crude protein,44.8g Crude oils&fats, 2.8g Crude fibres, 3.8g Ash |
| Unit package qty | 1 pc/OPP bag |
| Outer package qty | 12 boxes/ctn |
100% Whole grain 100% Additive free
Attributes
| EAN | 8719138192465 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |
| Dla | Ptaków |
| Okres trwałości | 18 miesiące |
| Składnik | 28.7g Białko,44.8g Tłuszcze, 2.8g Błonnik, 3.8g Popiół |
| Materiał wykonania | Pestki słonecznika |


