Staple Food for Adult Birds(Canary seeds)
Product description
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 500g |
| For | Bird |
| Main Materials | Canary grass |
| Product description | 100% Whole grain;100% Additive free |
| Shelf life | 18 months |
| Ingredient | 15.5g Crude protein,3.4g Crude oils&fats, 4.8g Crude fibres, 5.1g Ash |
| Unit package qty | 1 pc/OPP bag |
| Outer package qty | 16 boxes/ctn |
100% Whole grain 100% Additive free
Attributes
| EAN | 8719138192380 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |
| Dla | Ptaków |
| Okres trwałości | 18 miesiące |
| Składnik | 15.5g Białko,3.4g Tłuszcze, 4.8g Błonnik, 5.1g Popiół |
| Materiał wykonania | Mozga kanaryjska |


