Mixed Staple Food for Parrots
Product description
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 500g |
| For | Bird |
| Main Materials | Yellow millet, red millet, flaxseed, peeled oats, Niger seeds, wheat flour, yeast, salt, colorants |
| Product description | Scientific proportion;Premium material;Good palatability;Rich in vitamins |
| Shelf life | 18 months |
| Ingredient | 11g Crude protein,7.8g Crude oils&fats, 9.4g Crude fibres, 3.7g Ash |
| Unit package qty | 1 pc/OPP bag |
| Outer package qty | 16 boxes/ctn |
Scientific proportion Premium material Good palatability Rich in vitamins
Attributes
| EAN | 8719138192403 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |
| Dla | Ptaków |
| Okres trwałości | 18 miesiące |
| Składnik | 11g Białko,7.8g Tłuszcze, 9.4g Błonnik, 3.7g Popiół |
| Materiał wykonania | Proso żółte, proso czerwone, siemię lniane, owies łuskany, ziarno nigru, mąka pszenna, drożdże, sól, barwniki |


