Mixed Staple Food for Canary
Product description
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 500g |
| For | Bird |
| Main Materials | Canary grass seeds, black cabbage seeds, peeled oats, flaxseeds, hemp seeds, Niger seeds, wheat flour, yeast, salt, colorants |
| Product description | Scientific proportion;Premium material;Rich in vitamins |
| Shelf life | 18 months |
| Ingredient | 18g Crude protein,15g Crude oils&fats, 8.9g Crude fibres, 4.5g Ash |
| Unit package qty | 1 pc/OPP bag |
| Outer package qty | 16 boxes/ctn |
Scientific proportion Premium material Rich in vitamins
Attributes
| EAN | 8719138192397 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |
| Dla | Ptaków |
| Okres trwałości | 18 miesiące |
| Składnik | 18g Białko,15g Tłuszcze, 8.9g Błonnik, 4.5g Popiół |
| Materiał wykonania | Nasiona mozgi kanaryjskiej, nasiona kapusty czarnej, owies łuskany, siemię lniane, nasiona konopi, ziarno nigru, mąka pszenna, drożdże, sól, barwniki |


