Dinosaur jacket















Product is available
Availability at headquarters
18 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001099 |
| EAN | 8719138052295 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | L/XL/XXL |
| Back length | L35cm/40cm/45cm(±1) |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | 90% polyester, 10% nylon |
| Chest circumference | L50cm/56cm/62cm(±1) |
| Neck around | L32cm/36cm/40cm(±1) |
| Unit package qty | 1 pc/hanger |
| Middle package qty | 9 pcs/inner bag |
| Outer package qty | 54 pcs/ctn |
Adorable monster costume, warm and cute
Attributes
| EAN | 8719138052295 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L35cm/40cm/45cm(±1) |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 90% poliester, 10% nylon |
| Obwód klatki piersiowej | L50cm/56cm/62cm(±1) |
| Szyi w okolicy: | L32cm/36cm/40cm(±1) |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
18 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
