Plaid pattern turtleneck pet sweater black/gray/brown xs/s/m
Product description
| Size | XS/S/M |
| Back length | L20cm/L25cm/L30cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | 100% Acrylic |
| Chest circumference | 27cm/32cm/40cm |
| Neck around | 20cm/24cm/28cm |
| Ingredient | 100% Acrylic |
| Unit package qty | 1 pc/PE bag |
| Middle package qty | 9 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 90 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138180271 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Acrylic |
| Obwód klatki piersiowej | 27cm/32cm/40cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
| Składnik | 100% Acrylic |







