Cute bear pet sweatshirt
Product description
| Size | L/XL/XXL |
| Back length | L35cm/40cm/45cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | 100% Polyester |
| Chest circumference | 50cm/56cm/62cm |
| Neck around | 32cm/36cm/40cm |
| Unit package qty | 1 pc/hang tag |
| Middle package qty | 9 pcs/bag |
| Outer package qty | 90 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138063147 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L35cm/40cm/45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 50cm/56cm/62cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |









