Cute bear pet sweatshirt
Product description
| Size | XS/S/M |
| Back length | L20cm/25cm/30cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | 100% Polyester |
| Chest circumference | 32cm/38cm/44cm |
| Neck around | 20cm/24cm/28cm |
| Unit package qty | 1 pc/hang tag |
| Middle package qty | 9 pcs/bag |
| Outer package qty | 126 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138063130 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/25cm/30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |









