Pet hoodie vest xs-20cm/s-25cm/m-30cm green/blue/brown








Product is available
Availability at headquarters
171 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001046 |
| EAN | 8719138181056 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | XS/S/M |
| Back length | L20cm/L25cm/L30cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | Fleece, Knitted fabric |
| Chest circumference | 32cm/38cm/44cm |
| Neck around | 23cm/27cm/31cm |
| Ingredient | 80% polyester, 20% cotton |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 9 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 45 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138181056 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/L25cm/L30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Polar, dzianina |
| Obwód klatki piersiowej | 32cm/38cm/44cm |
| Szyi w okolicy: | 23cm/27cm/31cm |
| Składnik | 80% poliester, 20% bawełna |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
171 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
