Waist and belly wrapped pet raincoat l-35cm/xl-40cm/xxl-45cm
Product description
| Size | L/XL/XXL |
| Back length | L35cm/L40cm/L45cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | polyester |
| Chest circumference | 50cm/56cm/62cm |
| Neck around | 32cm/36cm/40cm |
| Ingredient | 100% Polyester |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 9 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 54 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138182640 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L35cm/L40cm/L45cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 50cm/56cm/62cm |
| Szyi w okolicy: | 32cm/36cm/40cm |
| Składnik | 100% Poliester |









