Waterproof sleeveless fluorescent strip raincoat
Product description
| Size | 3XL/4XL/5XL/6XL |
| Back length | L50cm/60cm/70cm/80cm(±1) |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | Polyester cloth |
| Product description | Two feet sleeveless;With hat;Pullover;Reflective strip;Adjustable neck size |
| Chest circumference | 63cm/71cm/79cm/87cm(±1) |
| Neck around | 42cm/48cm/54cm/60cm(±1) |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Ingredient | 100% Polyester |
| Unit package qty | 1 pc/hanger |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 48 pcs/ctn |
Comes with a fluorescent strip, easily identifies the pet's location in dark environments.
Soft and comfortable, ensures visibility.
Fashionable and attractive.
Lightweight and easy to wear
Attributes
| EAN | 8719138047314 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L50cm/60cm/70cm/80cm(±1) |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Tkanina poliestrowa |
| Obwód klatki piersiowej | 63cm/71cm/79cm/87cm(±1) |
| Szyi w okolicy: | 42cm/48cm/54cm/60cm(±1) |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Składnik | 100% Poliester |








