Pet Reflective Life Jacket
Product description
| Size | M |
| Back length | L30cm |
| Product color | Orange |
| For | Dog |
| Main Materials | 100% Polyester |
| Product description | Reflective;Adjustable size |
| Chest circumference | L52-60cm |
| Neck around | L42-50cm |
| Unit package qty | 1 pc/hanger with bag |
| Outer package qty | 45 pcs/ctn |
Adjustable fixing belt, double protection;With reflective strip, improves visibility and safety
Attributes
| EAN | 8719138059539 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L30cm |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | L52-60cm |
| Szyi w okolicy: | L42-50cm |







