Christmas elements tennis pet shirt xs-20cm/s-25cm/m-30cm red/green






Product is available
Availability at headquarters
162 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1001018 |
| EAN | 8719138181353 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | XS/S/M |
| Back length | L20cm/25cm/30cm |
| Product color | 2 colors mixed |
| For | Dog & cat |
| Main Materials | 100% Polyester |
| Chest circumference | 30cm/36cm/42cm |
| Neck around | 20cm/24cm/28cm |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 6 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 54 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138181353 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Długość z tyłu | L20cm/25cm/30cm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Psa i kota |
| Materiał wykonania | 100% Poliester |
| Obwód klatki piersiowej | 30cm/36cm/42cm |
| Szyi w okolicy: | 20cm/24cm/28cm |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
162 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
