Plastic food & water hanging feeder (single bowl)
Product description
| Volume | 85ml |
| Dimension | 80*75*110mm |
| Product color | 2 colors mixed |
| For | Reptiles |
| Main Materials | PP |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Middle package qty | 6 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 84 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138140053 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Pojemność | 85ml |
| Wymiary | 80*75*110mm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Gady |
| Materiał wykonania | PP |






