Plastic food & water hanging feeder (double bowls)
Product description
| Volume | 30ml |
| Dimension | 125*80*65mm |
| Product color | 2 colors mixed |
| For | Reptiles |
| Main Materials | PP |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Middle package qty | 6 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 288 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138140046 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Pojemność | 30ml |
| Wymiary | 125*80*65mm |
| Kolor produktu | Mieszanka 2 kolorów |
| Dla | Gady |
| Materiał wykonania | PP |






