Plastic fan-shaped food & water feeder for small animals
Product description
| Volume | 250ml |
| Size | S |
| Dimension | 110*135mm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Hamsters&rabbits&chicken |
| Main Materials | PP |
| Unit package qty | 1 pc/PE bag |
| Middle package qty | Three pcs/PE bag |
| Outer package qty | 72 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138139996 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Pojemność | 250ml |
| Wymiary | 110*135mm |
| Kolor produktu | Mieszanka 3 kolorów |
| Dla | Chomiki, króliki, kurczaki |
| Materiał wykonania | PP |






