6-pack printed trash bags
Product description
| Dimension | W23*L32cm |
| Product color | Black |
| For | Dog |
| Main Materials | PE |
| Product description | 15 pieces / roll |
| Product thickness | 0.008mm |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 set(6rolls) |
| Middle package qty | 12 sets/white box |
| Outer package qty | 60 sets/ctn |
Non-toxic and harmless PE material, safe and environmentally friendly;Durable and sturdy, biodegradable;Compact and lightweight, space-saving, convenient to carry for pet owners, essential for outings
Attributes
| EAN | 8719138034628 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | W23*L32cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | PE |
| Grubość produktu | 0.008mm |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |


