6-pack waste bags
Product description
| Dimension | W23*L32cm |
| Product color | Black |
| For | Dog |
| Main Materials | PE |
| Product description | 15 pieces / roll |
| Product thickness | 0.008mm |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Unit package qty | 1 set(6rolls) |
| Middle package qty | 12 |
| Outer package qty | 60 sets/ctn |
Small in size, large in capacity, simple and convenient, thick and durable texture, strong flexibility
Attributes
| EAN | 8719138027361 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | W23*L32cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | PE |
| Grubość produktu | 0.008mm |
| Środowisko | Wewnątrz i na zewnątrz |


