Litter Box Garbage Bag (12pcs)







Product is available
Availability at headquarters
107 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
Details
| ID | 1000685 |
| EAN | 8719138046775 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
Product description
| Size | M |
| Dimension | L50*W40cm |
| Product color | White |
| For | Cat |
| Main Materials | PE |
| Product description | 12pcs;Suitable for 47*38*16cm cat litter box |
| Unit package qty | 1 |
| Middle package qty | 12 |
| Outer package qty | 96 packs/ctn |
Waste bags designed specifically for cat litter boxes.
Put the waste bag on first, then add the cat litter.
When cleaning, simply take away the waste bag, convenient and quick.
Thick material, strong load-bearing capacity, tight and leak-proof
Attributes
| EAN | 8719138046775 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L50*W40cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Dla | Kota |
| Materiał wykonania | PE |
Reviews
Product is available
Availability at headquarters
107 pcs.
Free shipping from 1500,00 zł
See more
Lead time
2 working days
