| Dimension | L71.6cm,D1cm |
| Product color | 3 colors mixed |
| For | Dog |
| Main Materials | ABS, Silicon |
| Product description | Free to cut the length (including the light bar) without affecting the light;3 Flash modes: Steady glowing, fast flashing and slow flashing;Working time: Can be used for 7-8 hours after being charged for an hour |
| The battery type | HCC1015 |
| The battery type | Rechargeable lithium battery |
| Power | 0.025W |
| Weight | 0.071kg |
| Unit package qty | 1 pc/hang card |
| Middle package qty | 12 pcs/PE bag |
| Outer package qty | 96 pcs/ctn |
Free to cut the length (including the light bar) without affecting the light 3 Flash modes: Steady glowing, fast flashing and slow flashing Working time: Can be used for 7-8 hours after being charged for an hour