Small animals infrared heating light 25w





Product description
| Light color | Red |
| For | Small animals |
| Ingredient | 40% Nickel brass, 10% Tungsten filament, 40% Glass |
| Dimension | D6.3*H10cm |
| Main Materials | Nickel brass, Tungsten filament, Glass |
| Category | Infrared heating light |
| Product color | Red |
| Power | 25W |
| Unit package qty | 1 pc/color box |
| Outer package qty | 110 pcs/ctn |
Attributes
| EAN | 8719138190775 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Lampa grzewcza na podczerwień | |
| Kolor światła | Czerwony |
| Dla | Małe zwierzęta |
| Składnik | 40% nikiel mosiężny, 10% żarnik wolframowy, 40% szkło |
| Wymiary | D6.3*H10cm |
| Materiał wykonania | Nikiel mosiężny, żarnik wolframowy, szkło |
| kategoria | Lampa grzewcza na podczerwień |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Maksymalna moc | 25W |
