Chicken wrapped cod chips
Product description
| Dimension | L10cm |
| Weight | 80g |
| For | Dog |
| Main Materials | Chicken, Cod |
| Product description | High in proitein;Low in fat;Fresh meat;Teeth cleaning |
| Unit package qty | 1 bag(80g) |
| Middle package qty | 6 bags/PE bag |
| Outer package qty | 60 bags/ctn |
No additives, high protein, low fat.
Cleans teeth and improves pet chewing ability
Attributes
| EAN | 8719138195985 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Wymiary | L10cm |
| Dla | Psa |
| Materiał wykonania | Kurczak, dorsz |





