Mixed staple food for adult rabbits
Product description
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 700g |
| For | Rabbit |
| Main Materials | Cereals, plant by-products, seeds, vegetables, carbohydrates, oils, fats, minerals, additives: antioxidants and colorants |
| Product description | Scientific proportion;Premium material;Good palatability;Rich in vitamins |
| Shelf life | 18 months |
| Ingredient | 12.1g Crude protein,2.4g Crude oils&fats, 9.3g Crude fibres, 5.6g Ash |
| Unit package qty | 1 pc/OPP bag |
| Outer package qty | 12 boxes/ctn |
Scientific proportion Premium material Good palatability Rich in vitamins
Attributes
| EAN | 8719138192458 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Dla | Królika |
| Składnik | 12.1g Białko,2.4g Tłuszcze, 9.3g Błonnik, 5.6g Popiół |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |
| Materiał wykonania | Zboża, roślinne produkty uboczne, nasiona, warzywa, węglowodany, oleje, tłuszcze, minerały, dodatki: przeciwutleniacze i barwniki |
| Okres trwałości | 18 miesiące |


