Mixed staple food for hamsters
Product description
| Place of origin | Made in EU |
| Weight | 500g |
| For | Hamster |
| Main Materials | Cereals, plant by-products, seeds, carbohydrates, oils and fats, minerals, additives: antioxidants and colorants |
| Product description | Scientific proportion;Premium material;Good palatability;Rich in vitamins |
| Shelf life | 18 months |
| Ingredient | 15.1g Crude protein,14.7g Crude oils&fats, 12.8g Crude fibres, 3.8g Ash |
| Unit package qty | 1 pc/OPP bag |
| Outer package qty | 12 boxes/ctn |
Scientific proportion Premium material Good palatability Rich in vitamins
Attributes
| EAN | 8719138192441 |
| Condition | Oryginalny Nowy |
| Dla | Chomika |
| Składnik | 15.1g Białko,14.7g Tłuszcze, 12.8g Błonnik, 3.8g Popiół |
| Miejsce pochodzenia | Made in EU |
| Materiał wykonania | Zboża, roślinne produkty uboczne, nasiona, węglowodany, oleje i tłuszcze, minerały, dodatki: przeciwutleniacze i barwniki |
| Okres trwałości | 18 miesiące |


